м.Ніжин, вул.Братів Зосим, 6
(04631)7-19-06

08:33
Щодо реалізації загальнодержавного проєкту “Місце шани та вдячності”

Інформаційні матеріали  

щодо реалізації загальнодержавного проєкту “Місце шани та вдячності”

        З перших днів  російсько-української війни українці стали на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Захисники і Захисниці щоденно проявляють неабиякий героїзм у боротьбі з ворогом. Без сумніву, що  у боях із підрозділами російської регулярної армії та підконтрольних їм бойовиків постало якісно нове українське військо, що відіграє значну роль в українському суспільстві.

Саме тому Захисники і Захисниці України мають стати новими героями для кожного з нас, а особливо для дітей та молоді, а знання про них та їх участь у боротьбі за Україну мають бути основою для утвердження української громадянської ідентичності.

          Враховуючи вищевикладене, Міністерство у справах ветеранів України ініціює впровадження у закладах освіти загальнодержавного проєкту “Місце шани та вдячності”, присвяченому Захисникам і Захисницям України. 

            Метою якого є утвердження української громадянської ідентичності шляхом формування, збереження історичної пам'яті про події російсько-української війни та популяризація героїчного образу Захисників та Захисниць України.

     У рамках проєкту закладам освіти пропонується облаштувати інформаційні стенди присвячені Захисникам і Захисницям України, які брали та/або беруть участь у російсько-українській війні.

         Рекомендується на стендах розмістити інформацію про випускників закладу освіти, які брали та/або беруть участь у російсько-українській війні, а також, про батьків, або інших членів родини осіб, що навчаються у закладі освіти, які є Захисниками чи Захисницями України. Окрім цього пропонується також на сайтах закладів освіти розмістити відповідні інформаційні матеріали з дотриманням вимог захисту  інформації.

      У рамках проєкту на інформаційних стендах може бути розміщена інша інформація водночас вона повинна висвітлювати хід російсько-української війни та героїзм Захисникам і Захисницям України проявлений під час захисту суверенітету, територіальної цілісності й недоторканності України.

        Реалізація даного проєкту сприятиме формуванню сталих знань про героїчну боротьбу Українського народу за утвердження та збереження суверенітету власної держави, ідеалів національної гідності, свободи, народної єдності, а також підвищенню рівня громадянської свідомості молоді, формуванню почуття гордості за свою країну та готовності до виконання обов'язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України на героїчному прикладі Захисників та Захисниць України.

      За додатковою інформацією звертатися до контактної особи: Косенко Вікторія, тел. - 063 688 95 84,  електронна адреса - v.kosenko@mva.gov.ua

Лист МОНУ № 1/9460-22 від 17.08.2022 р. "Щодо загальнодержавного проєкту "Місце шани та вдячності";

Лист Міністерства у справах ветеранів України № 5288/02-10.1-22 від 09.08.2022 р.

 

Переглядів: 152 | Додав: foodosvitanizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar