29.08.2022 року Світланою Желєзняк, психологинею СпівДії Хабу Ніжина і Міського ЦПРПП Ніжинської міської ради проведено артмайстерню із теми «Глинотерапія як гармонізація внутрішнього стану особистості» для вікової категорії 12+.
Глинотерапія - один із напрямків арттерапії, спрямований актуалізувати динаміку внутрішнього світу людини. Це м'який і глибокий метод роботи з особистістю. Глина перетворила емоції учасників у витвори мистецтва, а робота із нею дала можливість присутнім зі сторони подивитися на власний внутрішній світ, поспостерігати за своїми станами, непрожитими емоціями і трансформувати їх у ексклюзивні вироби з використанням природних матеріалів.
Щиро дякуємо учасникам за дружню, теплу, спокійну і творчу атмосферу.
![](https://i.ibb.co/xSQ7NNg/photo-2022-08-29-16-17-41.jpg)
![](https://i.ibb.co/2N8DnYt/photo-2022-08-29-16-18-11.jpg)
![](https://i.ibb.co/NZY2nm4/photo-2022-08-29-16-17-50.jpg)
![](https://i.ibb.co/f1z2hC4/photo-2022-08-29-16-18-08.jpg)
|