12 серпня 2022 року відбулася арт-майстерня із Світланою Желєзняк, психологинею СпівДія Хабу Ніжина і МЦПРПП та Катериною Сілівоненко, практичною психологинею Ніжинської гімназії № 14 Ніжинської міської ради із теми «Глинотерапія як гармонізація внутрішнього стану особистості».
Глинотерапія - один із напрямків арттерапії, спрямований актуалізувати динаміку внутрішнього світу людини. Це м'який і глибокий метод роботи із особистістю. Глина перетворила емоції учасників у форму, що дозволила вибрати необхідні рішення на шляху до мети. Робота із гончарною глиною дала можливість присутнім зі сторони подивитися на власний внутрішній світ, поспостерігати за своїми станами, непрожитими емоціями і трансформувати їх.
P.S.: Не зважаючи на те, що артмайстерня розпочалася із сигналу «Повітряна тривога», учасники не втратили вмотивованість попрацювати із глиною, а навпаки, проявили згуртованість, сміливість і незламний український дух в укритті. Все буде Україна!
![](https://i.ibb.co/DYXjm62/viber-2022-08-13-13-55-20-955.jpg)
![](https://i.ibb.co/gV4FTzn/viber-2022-08-13-13-55-09-102.jpg)
![](https://i.ibb.co/vvNTHGg/viber-2022-08-13-13-55-10-353.jpg)
![](https://i.ibb.co/4MzBMQ3/viber-2022-08-13-13-55-12-893.jpg)
![](https://i.ibb.co/5kWPdms/viber-2022-08-13-13-55-08-318.jpg)
![](https://i.ibb.co/JzrMh2x/viber-2022-08-13-13-55-25-211.jpg)
![](https://i.ibb.co/Zggd6Xv/viber-2022-08-13-13-55-14-722.jpg)
![](https://i.ibb.co/jh1htX5/viber-2022-08-13-13-55-23-090.jpg)
|