06 серпня 2022 року Світланою Желєзняк, психологинею СпівДії Хабу Ніжина і МЦПРПП проведена навчальна зустріч із теми «Перша психологічна допомога під час війни» для громадських активістів/-ок.
Під час зустрічі разом із учасниками/-цями з’ясували, що таке перша психологічна допомога (ППД), правила та принципи її надання, комунікації із постраждалим/ою, розглянули загальний алгоритм дій у екстремальній ситуації, детально опрацювали ознаки різних психічних станів та уніфіковані алгоритми ППД при гострій реакції на ту чи іншу травмуючу ситуацію. Дуже приємно, що учасники/-ці активно комунікували, відчувалася зацікавленість кожного/ої до актуальної тематики.
![](https://i.ibb.co/JrYLsDm/viber-2022-08-06-11-48-38-530.jpg)
![](https://i.ibb.co/x8mT1jq/viber-2022-08-06-11-48-39-456.jpg)
![](https://i.ibb.co/PMV64dr/viber-2022-08-06-11-48-40-176.jpg)
![](https://i.ibb.co/qBzDJKw/viber-2022-08-06-11-48-41-488.jpg)
|