м.Ніжин, вул.Братів Зосим, 6
(04631)7-19-06

 30.11.2021 відбувся інформаційно-консультативний меседж з працівниками дошкільного виховання, у ході якого директор МЦПРПП Кривенко І.О. нагадала адміністрації закладів дошкільної освіти про важливість використання в роботі "Порадника для директора закладу дошкільної освіти" та необхідність розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Було представлено нового консультанта  з питань дошкільного виховання Павлюченко А.В. У ході меседжу розглянуто завдання і напрями роботи творчої спільноти вихователів та музичних керівників. Відповідно запиту вихователів консультант презентувала актуальну та ефективну технологію "Ейдетика" для використання на заняттях в ЗДО.

... Читати далі »

Переглядів: 134 | Додав: foodosvitanizhyn | Дата: 30.11.2021 | Коментарі (0)

   30 листопада 2021 року у Міському ЦПРПП Ніжинської міської ради відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінаціях «Просвітницькі програми» та «Особливості роботи вчителя фізичної культури з дітьми ООП». 
     Очолювала роботу журі Кривенко І.О., директор МЦПРПП; оцінювали конкурсні роботи члени журі: Желєзняк С.Р., психолог Міського ЦПРПП;   Наконечна М.М., кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології НДУ імені Миколи Гоголя, докторант кафедри загальної та соціальної психології і психотерапії Національного педагогічного унів ... Читати далі »

Переглядів: 381 | Додав: foodosvitanizhyn | Дата: 30.11.2021 | Коментарі (0)