10 червня 2021 року Міським ЦПРПП Ніжинської міської ради організовано майстер-клас Катерини Борисової, викладача школи мистецтв при КВНЗ "НККІМ" імені Марії Заньковецької, на тему: "Розвиток творчих компетентностей на уроках образотворчого мистецтва". Учасники майстер-класу дізналися про історію та основні характеристики Самчиківського розпису, а також створили власні обривні аплікації в стилі Самчиківки. Дякуємо Катерині Борисовій за популяризацію цього зникаючого виду українського декоративно-ужиткового мистецтва!
![](https://c.radikal.ru/c21/2106/b8/1976bc948e7f.jpg)
![](https://a.radikal.ru/a04/2106/f8/a45ebc15bd09.jpg)
![](https://b.radikal.ru/b13/2106/f3/3c8a92d92d6d.jpg)
![](https://a.radikal.ru/a09/2106/6d/4687b77fc55f.jpg)
...
Читати далі »