м.Ніжин, вул.Братів Зосим, 6
(04631)7-19-06

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Розвивальні програми» (Наказ Управління освіти і науки облдержадміністрації від 08 лютого 2021 року №23) лауреатом стала (III місце) СІЛІВОНЕНКО Катерина Олександрівнапрактичний психолог Ніжинської гімназії № 14 Ніжинської міської ради Чернігівської області з розвивальною програмою із використанням методів арт-терапії та правопівкулевого малювання «Гармонія».
Це досвідчений, креативний фахівець, що працює у закладі понад 8 років. Має гарну професійну підготовку та високі моральні якості, постійно підвищує свій фаховий рівень. Одним із пріоритетних напрямів роботи Катерини Олександрівни є застосування методів арт-терапії у корекційній, розвивальній роботі з учасниками освітнього процесу, а саме ... Читати далі »

Переглядів: 133 | Додав: foodosvitanizhyn | Дата: 10.02.2021 | Коментарі (0)

Відповідно до плану Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників 10 лютого 2021 року в Ніжинській станції юних техніків для вчителів-предметів фізико-математичного циклу ЗЗСО міста відбулася презентація-практикум навчально-розвивального простору «Sвіт Технологій Майбутнього для початківців», що був створений у 2020 році за кошти громадського бюджету Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади. Це мотивуюче, захоплююче освітнє середовище для розвитку в ніжинських дітей актуальних навичок ХХІ століття та для вивчення ними сучасної інженерії та інноваційних технологій.

Директор Ніжинської СЮТ Щекотіхін В. В., методист Яременко Н. Г. та керівники гуртків Пархоменко Т. В., Нечваль О. О., Сидорець Т В., Піщанська О. В. ознайомили присутніх з обладнанням НВП «STEM для початківців» та продемонстрували його в дії. Учасники зустрічі ... Читати далі »

Переглядів: 139 | Додав: foodosvitanizhyn | Дата: 10.02.2021 | Коментарі (0)