Святкування Нового року, Різдва Христового в Ніжинській громаді супроводжувалось конкурсом на краще святкове оформлення закладів освіти, підприємств, комунальних установ міста. Участь прийняв Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Ніжинської міської ради. 18 січня у стінах міської ради, відбулося підведення підсумків та нагородження учасників дипломами. Щиро дякуємо Всім причетним!!! ![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
Особлива подяка працівникам Міського центру, за Вашу креативність! ![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
...
Читати далі »