Шановні колеги!
Від імені Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Ніжинської міської ради, хочемо привітати вас з прийдешніми святами і висловити величезну подяку за злагоджену роботу в непростих умовах. Бажаємо кожному міцного здоров'я, миру в родині і фінансового благополуччя. Нехай білосніжний Бик відкриє Вам нові можливості у досягненні Ваших цілей. Будьте щасливі кожної хвилини!
![](https://a.radikal.ru/a10/2102/f5/6504aa0bba36.png)