м.Ніжин, вул.Братів Зосим, 6
(04631)7-19-06

12:22
Засідання спільноти вчителів суспільного напряму з теми "Використання краєзнавчих матеріалів Чернігівщини на уроках історії України"

    09 лютого 2023 року  відбулося засідання спільноти вчителів суспільного напряму з теми "Використання краєзнавчих матеріалів Чернігівщини на уроках історії України".
    Олександра Тимошенко, консультант МЦПРПП,  розкрила можливості використання краєзнавчих матеріалів нашого краю на уроках та у позакласній роботі в умовах сьогодення. Юрій Давиденко, кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин НДУ ім. М. Гоголя, поділився практичним досвідом використання цікавих краєзнавчих фактів з історії Чернігівщини у роботі зі здобувачами освіти та наголосив на важливій ролі використання місцевого історичного матеріалу у патріотичному вихованні підростаючого покоління. 

      У ході обміну думками та досвідом роботи з  даної теми, учасники спільноти дійшли висновку, що використання краєзнавчого матеріалу на уроках історії є одним із засобів активізації пізнавальної діяльності учнів, заохоченням до дослідницької роботи. Знання з краєзнавства збагачують програмовий матеріал, роблять його більш чіткішим, логічнішим та переконливішим і, звичайно, сприяють підвищенню якості знань.

Переглядів: 69 | Додав: foodosvitanizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar