03 грудня 2021 року соціальні педагоги та практичні психологи закладів освіти м. Ніжина, психолог Міського ЦПРПП взяли активну участь у тренінгу з теми «Запобігання домашньому насильству та захист потерпілих», організованого у рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства». Захід проведено за ініціативи Ніжинської міської ради із залученням фахівців Чернігівського громадського комітету захисту прав людини. Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству – тема, яка стала більш актуальною, особливо у період пандемії, і потребує швидкого реагування.
Із детальною інформацією про захід та методичними матеріалами можна ознайомитись за посиланням:
![](https://c.radikal.ru/c32/2112/b1/f4b896bc735d.jpg) ![](https://a.radikal.ru/a07/2112/7e/d52b9e1a3c23.jpg)
![](https://a.radikal.ru/a27/2112/39/01f3060b49e5.jpg)
![](https://b.radikal.ru/b31/2112/20/b897d1ac391f.jpg)
|