м.Ніжин, вул.Братів Зосим, 6
(04631)7-19-06

15:37
Відновлення психологічного самоконтролю в умовах сьогодення

          26 жовтня 2022 року Світланою Железняк, психологом Міського ЦПРПП Ніжинської міської ради та Людмилою Ковтун, практичним психологом НВК № 16 «Престиж», проведено тренінг для працівників Дошкільного підрозділу НВК № 16 «Престиж» із теми «Відновлення психологічного самоконтролю в умовах сьогодення».
      Події, які відбуваються в нашій державі свідчать про можливість опинитися в екстремальній, непередбачуваній, небезпечній для життя ситуації.
         Із забезпеченням збереження психічного здоров’я присутні практичні роботи над уміннями розуміти себе, відстежувати свій стан та вміти їх контролювати, використовуючи техніку для зниження стресу «4 стихії», тематичні техніки дихання «Як усвідомити та відпустити хвилювання?». Учасники тренінгу отримали практичні рекомендації щодо психологічної самодопомоги.
    Практика розвитку, що елементарні психологічні знання певних станів особистості сприяють позитивному вирішенню труднощів і збереженню психологічного здоров'я. Ми маємо навчитися жити під час війни та ефективно діяти відповідно до ситуації. 
       Працюємо разом за перемогу України!

 

 

Переглядів: 93 | Додав: foodosvitanizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar