13 січня 2023 року Світланою Желєзняк, психологом Міського ЦПРПП Ніжинської міської ради та Катериною Сілівоненко, практичним психологом Ніжинської гімназії № 14, проведено арттерапевтичну зустріч для працівників психологічної служби у системі освіти Ніжинської ТГ із теми «Успішний професійний розвиток педагога через використання арттерапії».
Робота з пластичними матеріалами, такими як тісто різних видів, пластилін, самозастигаюча паста – це методика, яка допомагає актуалізувати на символічному рівні динаміку внутрішнього світу особистості, дозволяє відредагувати, усвідомити і переробити психотравматичний досвід. Під час зустрічі з практичними психологами та соціальними педагогами пропрацювано вправи "Символ імені", " Амулет", а також метод арттерапії, а саме правопівкульне (інтуїтивне) малювання – техніка "Калинові мрії", які дозволили учасникам помріяти, а також спланувати свої найближчі цілі.
Тож працюємо над реалізацією наших цілей - наближення перемоги України!
![](https://i.ibb.co/xSWJpvx/photo-2023-01-13-10-26-10.jpg) ![](https://i.ibb.co/C8t8pQC/photo-2023-01-13-14-44-53.jpg)
![](https://i.ibb.co/3W5FxBz/photo-2023-01-13-16-05-05-2.jpg)
![](https://i.ibb.co/7YNBsF5/photo-2023-01-13-16-05-05-3.jpg)
![](https://i.ibb.co/3FsvXKd/photo-2023-01-13-16-05-05.jpg)
![](https://i.ibb.co/D90MQ3y/photo-2023-01-13-16-05-09.jpg)
![](https://i.ibb.co/3NJDS8z/viber-2023-01-13-13-47-22-512.jpg)
![](https://i.ibb.co/3vC5YpW/viber-2023-01-13-13-47-22-614.jpg)
![](https://i.ibb.co/txS0VHL/viber-2023-01-13-13-47-22-772.jpg)
![](https://i.ibb.co/txS0VHL/viber-2023-01-13-13-47-22-772.jpg)
![](https://i.ibb.co/HxY6807/photo-2023-01-13-14-44-53-2.jpg)
![](https://i.ibb.co/8j5XLGJ/photo-2023-01-13-16-05-04.jpg)
![](https://i.ibb.co/HFRgPJm/photo-2023-01-13-16-05-05-5.jpg)
|