30 червня 2022 року Світлана Желєзняк, психологиня Міського ЦПРПП Ніжинської міської ради і СпівДія Хабу міста Ніжина та працівниці психологічної служби у системі освіти Ніжинської ТГ: Світлана Солдатенко (Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради Чернігівської області при НДУ ім. Миколи Гоголя), Наталія Єсипенко (Ніжинська гімназія № 2), Тетяна Красновид (Ніжинська гімназія № 6), Катерина Бойко (ЗОШ І-ІІ ст. № 12), Юлія Сидоренко (ЗОШ І-ІІІ ст. № 13), Ольга Крисько (НВК № 16 «Престиж»), Вікторія Нечипоренко (ЗОШ І-ІІІ ст. № 17) долучилися до 9-го патріотичного благодійного велопробігу до Дня Конституції України. Усе буде Україна!
|