24 серпня 2021 року Україна відзначила 30-річчя Незалежності. ![](https://d.radikal.ru/d07/2108/5f/cd4eece973f3.jpg)
Працівники Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників долучились до міських заходів з підготовки та відзначення у м. Ніжині Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України: 23.08.2021 року взяли участь у міському заході до Дня Державного Прапора, акції «Я – громадянин України»; 24.08.2021 року – в урочистому мітингу, присвяченому 30-й річниці незалежності України, що проходив у Сквері Незалежності; організації та проведенні виставки дитячих малюнків «Україно, ти моя єдина».
Під час серпневого засідання заступників директорів з виховної роботи (20.08.2021 року, МЦПРПП) надано рекомендації з підготовки та проведення тематичних уроків, лекцій, семінарів, виховних годин, читацьких конференцій, усних журналів, інтернет-вікторин, презентацій доповідей, літературно-концертних програм, присвячених висвітленню подій, пов’язаних із історією українського державотворення, боротьбою українського народу за незалежність та територіальну цілісність своєї держави.
![](https://b.radikal.ru/b13/2108/38/da9d4c0d24ef.jpg)
![](https://d.radikal.ru/d29/2108/bc/749765c451f0.jpg)
|