м.Ніжин, вул.Братів Зосим, 6
(04631)7-19-06

14:38
Разом до розбудови мирного простору в Україні

       06 жовтня 2022 року Світланою Желєзняк, тренеркою Національної тренерської мережі ГО «Ла Страда-Україна», психологинею Міського ЦПРПП Ніжинської міської ради проведено тренінг для студентів спеціальностей «Соціальна робота», «Психологія» факультету психології та соціальної роботи НДУ ім. Миколи Гоголя із теми «Мобілізація зусиль громади щодо ідентифікації та реагування на випадки ґендерно зумовленого насильства, з особливою увагою до домашнього насильства під час війни”. 
         Спільно зі студентами:
- опрацювали новели законодавства, що стосуються запобіганню та протидії домашньому насильству; 
- підвищили свій рівень обізнаності щодо форм, причин і наслідків домашнього насильства;
- опрацювали механізм реагування, виявлення потреб, надання соціальних послуг та перенаправлення  осіб, які постраждали від різних видів насильства,  з особливою увагою до жінок і дівчат, які постраждали від ґендерно зумовленого, у тому числі домашнього насильства під час війни.
       Захід організовано та проведено за підтримки ГО «ЛА СТРАДА-УКРАЇНА» у рамках проєкту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні за програмою Фонду протидії конфліктам, безпеці та стабільності на 2022–2023 роки» на замовлення Уряду Великобританії та Північної Ірландії у співпраці з Громадською спілкою “ЦЕНТР ЕКОНОМІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ”. 
      Щиро дякую всім організаторам за допомогу і учасникам/цям за активність, зацікавленість, щирість та співпрацю.
     Разом до розбудови мирного простору в Україні, Сильної та Незалежної Країни! Все буде Україна!

Переглядів: 273 | Додав: foodosvitanizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar