09 червня 2022 року Світлана Желєзняк, психологиня Міського ЦПРПП Ніжинської міської ради, взяла участь у психологічному онлайн-практикумі "Психологічна підтримка дітей та молоді під час війни" Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, КЗ Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, ГО «ЮкрейнЕктів».
![](https://i.ibb.co/cyCVj3z/viber-2022-06-10-11-45-16-123.jpg)
![](https://i.ibb.co/MSnfBmQ/viber-2022-06-10-11-31-07-973.jpg)
![](https://i.ibb.co/BLZ2KNB/viber-2022-06-10-11-30-52-108.jpg)
|