22 червня 2022 року Світлана Желєзняк, психологиня Міського ЦПРПП Ніжинської міської ради, Марія Самойленко, практична психологиня ЗДО (ясел-садка) № 21 «Калинонька» комбінованого типу, Альона Корабель, практична психологиня ЗДО № 25 «Зірочка», Людмила Рижкова, практична психологиня ЗЗСО І-ІІІ ст. № 7, Юлія Сидоренко, практична психологиня ЗЗСО І-ІІІ ст. №13, Катерина Сілівоненко, практична психологиня Ніжинської гімназії № 14, Ольга Крисько, соціальна педагогиня НВК № 16 «Престиж», взяли участь у обласному навчально-методичному вебінарі для працівників психологічної служби системи освіти Чернігівської області «Грані майстерності. Професійна навігація працівників психологічної служби в умовах війни».
![](https://i.ibb.co/1ZRfnk4/viber-2022-06-22-15-02-43-198.jpg)
![](https://i.ibb.co/m5m6ZWw/viber-2022-06-22-15-03-04-192.jpg)
![](https://i.ibb.co/94wQTVc/viber-2022-06-22-15-03-15-634.jpg)
![](https://i.ibb.co/frz1zVZ/viber-2022-06-22-15-03-20-812.jpg)
![](https://i.ibb.co/qBjt8dh/viber-2022-06-22-15-03-56-222.jpg)
![](https://i.ibb.co/T4pCC8R/viber-2022-06-22-15-04-04-888.jpg)
![](https://i.ibb.co/NttZkn6/viber-2022-06-22-15-04-18-116.jpg)
![](https://i.ibb.co/rG7c7F7/viber-2022-06-22-15-04-32-401.jpg)
![](https://i.ibb.co/MPvhJWh/viber-2022-06-22-15-04-47-463.jpg)
![](https://i.ibb.co/8YmYZTr/viber-2022-06-22-16-18-07-011.jpg)
|