26 жовтня 2022 року консультантом Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Ніжинської міської ради Олександрою Тимошенко проведено онлайн-вебінар “Теоретичний складник науково-дослідницької роботи” для вчителів мистецтва та керівників науково-дослідницьких робіт. Учасники вебінару ознайомилися з основними етапами виконання науково-дослідницької роботи, емпіричними та теоретичними методами збору, обробки та узагальнення наукових фактів, вимогами до оформлення теоретичної частини. Доцент кафедри інструментально-виконавської підготовки НДУ імені Миколи Гоголя Юрій Дворник поділився практичними порадами щодо написання роботи на автентичному матеріалі нашого регіону та закликав і надалі досліджувати мистецтво, історію та культуру рідного краю.
Презентація "Теоретичний складник науково-дослідницької роботи"
![](https://i.ibb.co/0F2zQWr/viber-2022-10-28-10-33-13-398.jpg) ![](https://i.ibb.co/sQbqjL3/viber-2022-10-28-10-33-12-886.jpg)
![](https://i.ibb.co/0F2zQWr/viber-2022-10-28-10-33-13-398.jpg)
|