26 січня 2023 року Світланою Железняк, психолог Міського ЦПРПП Ніжинської міської ради, організовано майстер-клас Катерини Сілівоненко, практичного психолога Ніжинської гімназії № 14, із теми «Використання фелтерапії у роботі працівників психологічної служби в системі освіти».
Фелттерапія – це терапія шерстю, живий природний матеріал, який дарує тепло, радість і неповторне відчуття. Вона не тільки звільняє від емоційних переживань, але і разом власними руками реалізує свій творчий потенціал. Контактно освоюючи шерсть, ми торкаємося до живого тепла, матеріалу і наповнюємося життєвою енергією, природними емоціями і приємними тактильними відчуттями. До того ж енергія вовни підсилюється впливом кольору (кольоротерапія). Натуральні фарби, природні кольори несуть свою терапевтичну силу. Магія кольору, помножена на живе тепло – важлива особливість лікування шерстю.
Простота використаних засобів дає можливість діалогу людини з матеріалом. Творчість і контакт із вовною магічно впливають не тільки на органи відчуття, але і на людську цільність, активність.
![](https://i.ibb.co/NxCXsk0/photo-2023-01-26-20-09-26-2.jpg)
![](https://i.ibb.co/kmYT4s5/viber-2023-01-26-15-25-50-392.jpg)
![](https://i.ibb.co/1LqhK6g/viber-2023-01-26-18-24-59-201.jpg)
![](https://i.ibb.co/178JJrh/viber-2023-01-26-18-25-00-198.jpg)
![](https://i.ibb.co/Mcz1w2x/viber-2023-01-26-18-25-00-779.jpg)
|