м.Ніжин, вул.Братів Зосим, 6
(04631)7-19-06

15:28
І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» у номінації «Математика»

Підведені підсумки першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» у номінації «Математика». Відповідно до наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 19 жовтня 2020 № 248 Ніжин увійшов до Ічнянської зони проведення першого туру Конкурсу.

У конкурсних випробуваннях «Тестування», «Дистанційний урок», «Майстер-клас» взяли участь п'ятеро вчителів. Ніжин представляли дві педагогині: Осталецька Юлія Петрівна, учителька ліцею при НДУ імені Миколи Гоголя, та Лазаренко Альона Анатоліївна, учителька гімназії № 3. Конкурсантки продемонстрували високий фаховий та професійний рівень, щедро ділились своєю творчістю, педагогічною майстерністю і стали лауреатами, посівши друге й третє місця відповідно.

Висловлюємо вдячність Ю. Осталецькій та А. Лазаренко за активну життєву позицію, ефективне впровадження інноваційних технологій в освітній процес, прагнення до активного саморозвитку та успішної самореалізації у своїй професійній діяльності.

Бажаємо натхнення, нових відкриттів і досягнень, творчих злетів та перемог!

Переглядів: 152 | Додав: foodosvitanizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar