10 січня 2023 року проведено онлайн захист постерів і науково-дослідницьких робіт та підведено підсумки І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділеннях: історії, секція "історичне краєзнавство", економіки, секція "економіка та економічна політика", філософії та суспільствознавства, секція "психологія". Змагання проводились у дистанційному форматі з використанням додатків Google.
Результати конкурсу доведені до відома учасників змагань, наукових керівників, розміщені у додатку Google Клас.
Вітаємо юних дослідників та їх наукових керівників із перемогою!
![](https://i.ibb.co/0K8wBHg/Screenshot-3.png)
![](https://i.ibb.co/2PnLkMt/Screenshot-9-1673440343.png)
![](https://i.ibb.co/GCpJFGn/viber-2023-01-11-15-34-29-559.jpg)
![](https://i.ibb.co/ykrVWLh/viber-2023-01-11-15-34-16-789.jpg)
![](https://i.ibb.co/pQRDCFv/viber-2023-01-11-15-34-15-693.jpg)
|