16 вересня 2022 року Світланою Желєзняк, психологом СпівДії Хабу Ніжина і Міського ЦПРПП Ніжинської міської ради проведено артмайстерню для людей із інвалідністю, ВПО, членів багатодітних сімей та тих, що опинилися у складних життєвих обставинах із теми "Глинотерапія як нормалізація емоційного стану особистості" у рамках проєкту "Простір, дружній до дитини" у Ніжинській ТГ.
Глинотерапія – один із напрямків арттерапії, спрямований актуалізувати динаміку внутрішнього світу людини. Це м'який і глибокий метод роботи з особистістю. Глина перетворила емоції учасників у витвори мистецтва, а робота із нею дала можливість присутнім зі сторони подивитися на власний внутрішній світ, поспостерігати за своїми станами, непрожитими емоціями і трансформувати їх у ексклюзивні вироби з використанням природних матеріалів.
Щиро дякуємо учасникам за дружню, теплу, спокійну і творчу атмосферу.
![](https://i.ibb.co/9y0cmts/photo-2022-09-16-23-45-26.jpg)
![](https://i.ibb.co/HCMTRDk/photo-2022-09-16-23-45-25.jpg)
![](https://i.ibb.co/0DfKG6R/photo-2022-09-16-23-45-24.jpg)
![](https://i.ibb.co/CMvC8cW/photo-2022-09-16-23-45-20.jpg)
![](https://i.ibb.co/tBb7VPw/photo-2022-09-16-23-45-19.jpg)
![](https://i.ibb.co/Nr3xMQ2/photo-2022-09-16-23-45-20-2.jpg)
![](https://i.ibb.co/mtQ6pmp/photo-2022-09-16-23-45-18-2.jpg)
![](https://i.ibb.co/dj6gK24/photo-2022-09-16-23-45-22.jpg)
|