05 вересня 2022 року Світланою Желєзняк, психологом Міського ЦПРПП Ніжинської міської ради і СпівДії Хабу Ніжина, Ярославою Тимошенко, художницею, студенткою Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, Анастасією Бадулею, художницею, студенткою Університету Короля Данила проведено майстер-клас для людей із інвалідністю, ВПО, членів багатодітних сімей та тих, що опинилися у складних життєвих обставинах із теми "Аквагрим – як магічне перевтілення та робота із кінетичним піском" у рамках проєкту "Простір, дружній до дитини" у Ніжинській ТГ.
Аквагрим – створення малюнків на обличчі спеціальними фарбами на водяній основі. А ще, це прекрасна можливість перевтілитися у будь-який персонаж, "приміряти" ролі. Стати трішечки щасливішими мали можливість присутні майстер-класу. Діти разом із батьками мали змогу попрацювати із кінетичним піском – дійсно корисною іграшкою-антистрес і “розвивашкою” у одному флаконі.
Що з цього вийшло!? Світлини із заходу вам все розкажуть, а зворотний зв’язок присутніх підсилив заряд позитивними емоціями.
Щиро дякуємо за надані матеріли для яскравого, цікавого та неперевершеного заходу СпівДія.
Співдіємо заради перемоги!
![](https://i.ibb.co/z4JxXVp/photo-2022-09-06-09-11-14.jpg)
![](https://i.ibb.co/Rcf8ggZ/photo-2022-09-06-09-11-28.jpg)
![](https://i.ibb.co/rcSmzwb/photo-2022-09-06-09-11-27.jpg)
![](https://i.ibb.co/T4KWKpz/photo-2022-09-06-09-11-26.jpg)
![](https://i.ibb.co/4sNR69g/photo-2022-09-06-09-11-25.jpg)
![](https://i.ibb.co/Yy3Msvz/photo-2022-09-06-09-11-24.jpg)
![](https://i.ibb.co/nPGbVyr/photo-2022-09-06-09-11-17-2.jpg)
![](https://i.ibb.co/hDQ7yBy/photo-2022-09-06-09-11-17.jpg)
![](https://i.ibb.co/6y9dY1M/photo-2022-09-06-09-11-16.jpg)
![](https://i.ibb.co/9yWCG2G/photo-2022-09-06-09-11-15.jpg)
|