м.Ніжин, вул.Братів Зосим, 6
(04631)7-19-06

12:20
Вебінар із теми «Я — понад усе: як продовжувати жити»

       19 серпня 2022 року Світланою Желєзняк, психологинею СпівДії Хабу Ніжина, Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Ніжинської міської ради проведено вебінар із теми «Я — понад усе: як продовжувати жити» для менторів/-ок «СпівДія заради Дітей».
    В умовах воєнного часу вже недостатньо успішно долати чергові життєві кризи та здійснювати особистісний вибір. Мінливе сьогодення змушує людину пристосовуватися до екстремальних умов, перебувати в умовах нескінченного пошуку своїх завдань, своїх сенсів. Тому важливо розвивати життєстійкість  –  уміння ефективно жити всупереч життєвим перешкодам та труднощам, здатність людини зберігати баланс між пристосуванням до нових вимог та прагненням жити гармонійно, повноцінно. У психології під життєстійкістю (резільєнтністю) розуміють можливість зберігати певну стабільність у складній ситуації, ефективно адаптуватися до умов, що змінюються, та розв’язувати завдання із власного розвитку. 
        Із цією метою на онлайн-зустрічі  спікеркою проаналізовано: 
-  фактори, від яких залежить життєстійкість особистості; 
-  пропрацьовано питання, які можуть допомогти створити внутрішню опору (самоусвідомлення дозволяє нам знаходити найліпші варіанти для дій й більш свідомо ставитися до власного життя); 
-  модель Нір Ейсар «Виявлення ресурсів «тут і зараз» (завдяки якій ми можемо знайти свої сильні сторони або дієві стратегії та спиратися на них надалі);
-   багатовимірну модель BACIC PH (Мулі Лахад), у якій зведені ресурси, що допомагають долати стрес і кризу. 
        Захід пройшов у дружній і комфортній атмосфері, мотивуючій до використання у власному житті присутніх та професійній діяльності.
             P.S.: Шукайте можливість діяти та бережіть себе. Усе буде Україна!

Переглядів: 66 | Додав: foodosvitanizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar