м.Ніжин, вул.Братів Зосим, 6
(04631)7-19-06

20:47
Надання домедичної допомоги.Тренінг BLS (Basic Life Support, Базова Підтримка Життя), Bleeding Сontrol.

    23 лютого 2022 року Світланою Желєзняк, психологом Міського ЦПРПП Ніжинської міської ради, організовано тренінг для працівників психологічної служби у системі освіти Ніжинської ТГ та фахівців Інклюзивно-ресурсного центру Ніжинської міської ради. Тренінг BLS (Basic Life Support, Базова Підтримка Життя), Bleeding Сontrol провели інструктори ГО "Дозір "Крук".
      Безпека дитини – один із головних принципів Нової української школи. Для того, щоб організувати безпечне шкільне середовище, педагогічні працівники мають володіти певними навичками. Одна з них – навичка домедичної допомоги.
    Перша домедична допомога – це першочергові дії, які потрібно зробити при нещасному випадку до прибуття медичних працівників. Інколи від цього залежить не тільки здоров’я, а й життя.
      Зберегти життя до приїзду медиків – завдання для учителів і дуже бажане для всіх батьків та і самих дітей. Деталізуємо теми  тренінгу, де Віта Леонідівна, парамедик медичного батальйону "Госпітальєри", інструкторка з тактичної медицини та домедичної допомоги ГО "Дозір "Крук", членкиня ГО "Спілка операторів та інструкторів з першої допомоги та тактичної медицини", інструкторка з тактичної медицини Міністерства оборони України, наразі отримала кваліфікацію Basic Life Support (BLS) Європейської ради реанімації (ERC), кандидатка в інструктори, продемонструвала дії, які можуть допомогти дитині чи дорослій людині до приїзду карети швидко, а саме:
-    розпізнавання ознак зупинки кровообігу;
-    проведення серцево-легеневої реанімації;
-    відновлення прохідності дихальних шляхів при обструкції стороннім тілом;
-    переведення постраждалого в безпечне положення;
-    зупинка критичної кровотечі;
-    перша домедична допомога при епілептичному нападі та утопленні.
     Щиро дякуємо Віті Леонідівні Щокіній за важливі, корисні та цінні знання, вміння та навички з цієї актуальної на часі тематики та дружню і комфортну атмосферу заходу. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 429 | Додав: foodosvitanizhyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar