м.Ніжин, вул.Братів Зосим, 6
(04631)7-19-06

11:27
Семінар на тему "Формування соціально компетентної особистості учнів шляхом використання елементів STEM – навчання"

02 лютого 2021 року на базі Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя проведено методичний семінар за темою «Формування соціально компетентної особистості учнів шляхом використання елементів STEM – навчання на заняттях з біології і екології». У роботі семінару взяли участь консультант Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Крапив′янська О.С. та вчителі біології міста.

Під час заходу обговорювалися актуальні питання щодо організації освітнього процесу в умовах формування Нової української школи, про використання елементів STEM – навчання на заняттях з біології і екології.

Учитель біології і екології Кузьменко Г.П. презентувала власний досвід роботи, розповіла про форми, методи та прийоми STEM – навчання, представила фоторепортаж з уроку біології і екології, проведеного на І курсі лінгвістичного класу з використанням сучасних методів та прийомів. Зокрема, методу моделювання, групової форми роботи з учнями.

Учитель біології і екології Кедров Б.Ю. розповів про функціональні можливості застосування та переваги інформаційної технології Веб 2.0.

Консультант міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Olga Krapyvianska ознайомила присутніх вчителів з інтерактивним освітнім програмним забезпеченням mozaBook, який урізноманітнює інструментарій шкільних уроків за рахунок численних ілюстраційних, анімаційних і творчих презентаційних можливостей. Містить видовищні інтерактивні елементи і вбудовані додатки, призначені для розвитку навичок, проведення дослідів та ілюстрування, пробуджують зацікавленість учнів і допомагають в більш легкому засвоєнні навчального матеріалу.

Учасники семінару залишилися задоволеними від участі в семінарі та висловили щиру подяку учителям та адміністрації ліцею.

Автор статті Учитель біології та екології Кузьменко Г.П.

Переглядів: 95 | Додав: foodosvitanizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar